Naar hoofdcontent

Programma Koningsspelen groepen 6, 7 en 8

Image00006 blur en kleiner

Op deze pagina vind je het programma en plattegrond voor de groepen 6, 7 en 8.

Dit programma vindt plaats op de velden van voetbalvereniging SC Rheden.

Afbeelding plattegrond 6 7 8
Holtbanck groep 6 Tijdstip Activiteit Locatie
Ronde 1 09.00 - 09.30 Frisbee Veld 2
Ronde 2 09.30 - 10.00 Special Forces Veld 7
Ronde 3 10.00 - 10.30 Bubbelvoetbal Veld 1
10.30 - 11.00 Pauze
Ronde 4 11.00 - 11.30 Dart voetbal Veld 6
Ronde 5 11.30 - 12.00 SpikeBall Veld 4
Holtbanck groep 7 Tijdstip Activiteit Locatie
Ronde 1 09.00 - 09.30 You-Fo Veld 8
Ronde 2 09.30 - 10.00 SpikeBall Veld 4
Ronde 3 10.00 - 10.30 Special Forces Veld 7
10.30 - 11.00 Pauze
Ronde 4 11.00 - 11.30 Frisbee Veld 2
Ronde 5 11.30 - 12.00 Volleybal Veld 9
Holtbanck groep 8 Tijdstip Activiteit Locatie
Ronde 1 09.00 - 09.30 Special Forces Veld 7
Ronde 2 09.30 - 10.00 Volleybal Veld 9
Ronde 3 10.00 - 10.30 Frisbee Veld 2
10.30 - 11.00 Pauze
Ronde 4 11.00 - 11.30 Bubbelvoetbal Veld 1
Ronde 5 11.30 - 12.00 Dart voetbal Veld 6
Rheder Enk groep 6 Tijdstip Activiteit Locatie
Ronde 1 09.00 - 09.30 Frisbee Veld 2
Ronde 2 09.30 - 10.00 Bubbelvoetbal Veld 1
Ronde 3 10.00 - 10.30 Stormbaan Veld 5
10.30 - 11.00 Pauze
Ronde 4 11.00 - 11.30 You-Fo Veld 8
Ronde 5 11.30 - 12.00 ArcheryAttack Veld 3
Rheder Enk groep 7 Tijdstip Activiteit Locatie
Ronde 1 09.00 - 09.30 Stormbaan Veld 5
Ronde 2 09.30 - 10.00 Dart voetbal Veld 6
Ronde 3 10.00 - 10.30 SpikeBall Veld 4
10.30 - 11.00 Pauze
Ronde 4 11.00 - 11.30 Special Forces Veld 7
Ronde 5 11.30 - 12.00 Frisbee Veld 2
Rheder Enk groep 8 Tijdstip Activiteit Locatie
Ronde 1 09.00 - 09.30 ArcheryAttack Veld 3
Ronde 2 09.30 - 10.00 Special Forces Veld 7
Ronde 3 10.00 - 10.30 Frisbee Veld 2
10.30 - 11.00 Pauze
Ronde 4 11.00 - 11.30 Volleybal Veld 9
Ronde 5 11.30 - 12.00 Stormbaan Veld 5
Anne Frankschool groep 6/7/8 Tijdstip Activiteit Locatie
Ronde 1 09.00 - 09.30 SpikeBall Veld 4
Ronde 2 09.30 - 10.00 ArcheryAttack Veld 3
Ronde 3 10.00 - 10.30 Special Forces Veld 7
10.30 - 11.00 Pauze
Ronde 4 11.00 - 11.30 Frisbee Veld 2
Ronde 5 11.30 - 12.00 Bubbelvoetbal Veld 1
Lappendeken groep 6/7 Tijdstip Activiteit Locatie
Ronde 1 09.00 - 09.30 Bubbelvoetbal Veld 1
Ronde 2 09.30 - 10.00 Stormbaan Veld 5
Ronde 3 10.00 - 10.30 You-Fo Veld 8
10.30 - 11.00 Pauze
Ronde 4 11.00 - 11.30 ArcheryAttack Veld 3
Ronde 5 11.30 - 12.00 Special Forces Veld 7
Lappendeken groep 8 Tijdstip Activiteit Locatie
Ronde 1 09.00 - 09.30 Dart voetbal Veld 6
Ronde 2 09.30 - 10.00 You-Fo Veld 8
Ronde 3 10.00 - 10.30 ArcheryAttack Veld 3
10.30 - 11.00 Pauze
Ronde 4 11.00 - 11.30 Special Forces Veld 7
Ronde 5 11.30 - 12.00 Frisbee Veld 2
Mauritiusschool groep 5/6 Tijdstip Activiteit Locatie
Ronde 1 09.00 - 09.30 Volleybal Veld 9
Ronde 2 09.30 - 10.00 Frisbee Veld 2
Ronde 3 10.00 - 10.30 Dart voetbal Veld 6
10.30 - 11.00 Pauze
Ronde 4 11.00 - 11.30 SpikeBall Veld 4
Ronde 5 11.30 - 12.00 Special Forces Veld 6
Mauritiusschool groep 7/8 Tijdstip Activiteit Locatie
Ronde 1 09.00 - 09.30 Special Forces Veld 7
Ronde 2 09.30 - 10.00 Frisbee Veld 2
Ronde 3 10.00 - 10.30 Volleybal Veld 9
10.30 - 11.00 Pauze
Ronde 4 11.00 - 11.30 Stormbaan Veld 5
Ronde 5 11.30 - 12.00 You-Fo Veld 8