Naar hoofdcontent

Programma Koningsspelen groepen 3, 4 en 5

Image00006 blur en kleiner

Op deze pagina vind je het programma en plattegrond voor de groepen 3, 4 en 5.

Dit programma vindt plaats op de velden van korfbalvereniging Rheko, tegenover sporthal De Hangmat.

Afbeelding plattegrond 3 4 5
Anne Frankschool groep 3/4/5 Tijdstip Activiteit Locatie
Ronde 1 09.00 - 09.20 Voetbal Veld 10
Ronde 2 09.20 - 09.40 Kickboksen Veld 2
Ronde 3 09.40 - 10.00 Recreatieve spellen Veld 3
Ronde 4 10.00 - 10.20 Uniek Sporten Veld 5
10.20 - 10.50 Pauze
Ronde 5 10.50 - 11.10 Bootcamp Veld 8
Ronde 6 11.10 - 11.30 Atletiek Veld 7
Ronde 7 11.30 - 11.50 Handbal Veld 6
Mauritiusschool groep 3/4 Tijdstip Activiteit Locatie
Ronde 1 09.00 - 09.20 Kickboksen Veld 2
Ronde 2 09.20 - 09.40 Recreatieve spellen Veld 3
Ronde 3 09.40 - 10.00 Korfbal Veld 4
Ronde 4 10.00 - 10.20 Bootcamp Veld 8
10.20 - 10.50 Pauze
Ronde 5 10.50 - 11.10 Atletiek Veld 7
Ronde 6 11.10 - 11.30 Handbal Veld 6
Ronde 7 11.30 - 11.50 Hollandse spellen Veld 9
Rheder Enk groep 3 Tijdstip Activiteit Locatie
Ronde 1 09.00 - 09.20 Recreatieve spellen Veld 3
Ronde 2 09.20 - 09.40 Korfbal Veld 4
Ronde 3 09.40 - 10.00 Uniek Sporten Veld 5
Ronde 4 10.00 - 10.20 Atletiek Veld 7
10.20 - 10.50 Pauze
Ronde 5 10.50 - 11.10 Handbal Veld 6
Ronde 6 11.10 - 11.30 Hollandse spellen Veld 9
Ronde 7 11.30 - 11.50 Hockey Veld 1
Rheder Enk groep 4 Tijdstip Activiteit Locatie
Ronde 1 09.00 - 09.20 Korfbal Veld 4
Ronde 2 09.20 - 09.40 Uniek Sporten Veld 5
Ronde 3 09.40 - 10.00 Bootcamp Veld 8
Ronde 4 10.00 - 10.20 Handbal Veld 6
10.20 - 10.50 Pauze
Ronde 5 10.50 - 11.10 Hollandse spellen Veld 9
Ronde 6 11.10 - 11.30 Hockey Veld 1
Ronde 7 11.30 - 11.50 Stormbaan Veld 12
Rheder Enk groep 5A Tijdstip Activiteit Locatie
Ronde 1 09.00 - 09.20 Uniek Sporten Veld 5
Ronde 2 09.20 - 09.40 Bootcamp Veld 8
Ronde 3 09.40 - 10.00 Atletiek Veld 7
Ronde 4 10.00 - 10.20 Hollandse spellen Veld 9
10.20 - 10.50 Pauze
Ronde 5 10.50 - 11.10 Hockey Veld 1
Ronde 6 11.10 - 11.30 Stormbaan Veld 12
Ronde 7 11.30 - 11.50 Samenwerkingsspellen Veld 11
Rheder Enk groep 5B Tijdstip Activiteit Locatie
Ronde 1 09.00 - 09.20 Bootcamp Veld 8
Ronde 2 09.20 - 09.40 Atletiek Veld 7
Ronde 3 09.40 - 10.00 Handbal Veld 6
Ronde 4 10.00 - 10.20 Hockey Veld 1
10.20 - 10.50 Pauze
Ronde 5 10.50 - 11.10 Stormbaan Veld 12
Ronde 6 11.10 - 11.30 Samenwerkingsspellen Veld 11
Ronde 7 11.30 - 11.50 Voetbal Veld 10
Lappendeken groep 3/4 Tijdstip Activiteit Locatie
Ronde 1 09.00 - 09.20 Atletiek Veld 7
Ronde 2 09.20 - 09.40 Handbal Veld 6
Ronde 3 09.40 - 10.00 Hollandse spellen Veld 9
Ronde 4 10.00 - 10.20 Stormbaan Veld 12
10.20 - 10.50 Pauze
Ronde 5 10.50 - 11.10 Samenwerkingsspellen Veld 11
Ronde 6 11.10 - 11.30 Voetbal Veld 10
Ronde 7 11.30 - 11.50 Kickboksen Veld 2
Lappendeken groep 4/5 Tijdstip Activiteit Locatie
Ronde 1 09.00 - 09.20 Handbal Veld 6
Ronde 2 09.20 - 09.40 Hollandse spellen Veld 9
Ronde 3 09.40 - 10.00 Hockey Veld 1
Ronde 4 10.00 - 10.20 Samenwerkingsspellen Veld 11
10.20 - 10.50 Pauze
Ronde 5 10.50 - 11.10 Voetbal Veld 10
Ronde 6 11.10 - 11.30 Kickboksen Veld 2
Ronde 7 11.30 - 11.50 Recreatieve spellen Veld 3
Holtbanck groep 2/3 Tijdstip Activiteit Locatie
Ronde 1 09.00 - 09.20 Samenwerkingsspellen Veld 11
Ronde 2 09.20 - 09.40 Voetbal Veld 10
Ronde 3 09.40 - 10.00 Kickboksen Veld 2
Ronde 4 10.00 - 10.20 Korfbal Veld 4
10.20 - 10.50 Pauze
Ronde 5 10.50 - 11.10 Uniek Sporten Veld 5
Ronde 6 11.10 - 11.30 Bootcamp Veld 8
Ronde 7 11.30 - 11.50 Atletiek Veld 7
Holtbanck groep 3/4 Tijdstip Activiteit Locatie
Ronde 1 09.00 - 09.20 Stormbaan Veld 12
Ronde 2 09.20 - 09.40 Samenwerkingsspellen Veld 11
Ronde 3 09.40 - 10.00 Voetbal Veld 10
Ronde 4 10.00 - 10.20 Recreatieve spellen Veld 3
10.20 - 10.50 Pauze
Ronde 5 10.50 - 11.10 Korfbal Veld 4
Ronde 6 11.10 - 11.30 Uniek Sporten Veld 5
Ronde 7 11.30 - 11.50 Bootcamp Veld 8
Holtbanck groep 4 Tijdstip Activiteit Locatie
Ronde 1 09.00 - 09.20 Hockey Veld 1
Ronde 2 09.20 - 09.40 Stormbaan Veld 12
Ronde 3 09.40 - 10.00 Samenwerkingsspellen Veld 11
Ronde 4 10.00 - 10.20 Kickboksen Veld 2
10.20 - 10.50 Pauze
Ronde 5 10.50 - 11.10 Recreatieve spellen Veld 3
Ronde 6 11.10 - 11.30 Korfbal Veld 4
Ronde 7 11.30 - 11.50 Uniek Sporten Veld 5
Holtbanck groep 5 Tijdstip Activiteit Locatie
Ronde 1 09.00 - 09.20 Hollandse spellen Veld 9
Ronde 2 09.20 - 09.40 Hockey Veld 1
Ronde 3 09.40 - 10.00 Stormbaan Veld 12
Ronde 4 10.00 - 10.20 Voetbal Veld 10
10.20 - 10.50 Pauze
Ronde 5 10.50 - 11.10 Kickboksen Veld 2
Ronde 6 11.10 - 11.30 Recreatieve spellen Veld 3
Ronde 7 11.30 - 11.50 Korfbal Veld 4